~ghostunio

Sorry za sarkazm,Tom. Ale tu trzeba mówić jak jest, zejdźmy z chmur. A o co kaman? Easy comes,easy goes,mam tłumaczyć? Po ludzku mogę pisać,nawet rozmawiać tylko gdzie?Tutaj? Przecież tu każdy jest zakręcony jak na diabelskim młynie,tak że widzi tylko czubek swojego nosa.. Ja wiem,ja potrafię, ja jestem nieomylny.... Ja,ja,ja... Kult ego,kult siebie samego I piniondz,hajs,więcej hajsu. To jest to co rajcuje samców alfa. A tu łatwo przyszło,łatwo poszło... Wszystko jest,zaczyna być wirtualne. Wkrótce pieniądz. I trzeba myśleć jak się na to przygotować,a nie latać za płachtą jak byk. Albo jak bezmyślne kurczaki bez głowy.. Możesz mnie nie lubić, ale i tak to napiszę. Wyczuwam zakłócenia mocy. Putin i Hamas,i będzie tego więcej. Are you ready? .

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.