~Moimzdaniem

Moimzdaniem chodzi o coś innego. W niedawnym wywiadzie zarząd pytany o dywidende powiedzial że będą wiedzieli bliżej wyników rocznych i pewnie chcą zobaczyć jeszcze te 2-3 tygodnie cxy koniunktura rzeczywiście się poprawia i mogą sobie pozwolić na dywidende. Gdyby tak było to bardzo rozsądne działanie i wskazuje na racjonalne prowadzenie biznesu. Z jednej strony ważny jest bilans a z drugiej jak sami mówili liczą się z akcjonariuszami i wiedzą że Ci chcą dywidendy i 15gr skończy się kursem -20%. Ostatnio bardzo na takiej wyprzedaży skorzystał prezes I solidnie dokupił. Jak będzie teraz? Moimzdaniem powtórka z rozrywki. Dlatego jak wielu tutaj jestem przygotowany z koszyczkami

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.