~Ricardo

Skończcie pisać te swoje brednie że zaraz ruszy, że to perełka, że umowy, że grubas zbiera, że cokolwiek. Miejcie odrobinę honoru i skończcie wreszcie naganiać na spółkę która niczego nie produkuje. O 4 lat żadnej z obiecanych gier własnych, wszystkie umowy hiper tajne i nie wiadomo z kim. A jak nie wiadomo to wiadomo dlaczego. Żeby nie dało się zweryfikować istnienia tej umowy z drugą stroną. Nigdzie w azjatyckich mediach branżowych nie ma informacji o dystrybutorze gier, który podpisał umowę z Simfabric. Przypadek? Nie sądzę. A niby to umowy na setki tysiące gier.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.