~vvv

Dnia 2024-03-25 o godz. 07:59 85i napisał(a):
> Za tydzień podwyżka stawek na A4 i Przychody mocno w górę dlatego Funduszu delikatnie podbierają mają już ponad 24 % akcji Stalexportu

i znowu "Funduszu"(nie jesteś z Polski i nie znasz języka?), znowu bełkot o "podbieraniu", znowu bez podania weryfikowalnego źródła, znowu kłamstwa na forum, znowu nieudolne naganianie na forum dla drobnych, bez wpływu na kurs, podobną bezmyślnością wykazał się ktoś z https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-azjatyckie-automaty-namieszaly-w-lokalnej-kampanii-juz-zdoby,nId,7403794 , poczytaj , 85IQ artykuł o końcu koncesji https://filarybiznesu.pl/gospodarka/transport/autostrady-a2-i-a4-rzad-nie-przedluzy-koncesji/a23634 , te twoje wygłupy to "praca", chęć zrobienia innym na złość poprzez zaspamowanie forum czy jakiś popaprany "kult Stalexportu" i "Funduszu"?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.