~otco

jakiej spóldzielni ---ty masz pojecie czym jest spółdzielnia?? --zoabcz na obroty na takim OML przed debiutem GR1 w 2020 roku ---tam norma były obnroty po kilka mln PLN na sesje a pzred samym debiutem i po debiucie te obroty sziefgału kilkudziesieu mln PLN .

A TU ?? ---tu popy jest jak na lekarstwo zeby wyjsc szybko 2-3 K akcjami to tzreba całą sesje czekac i liczyc ze cie rozbiora ( jak masz farta ) albo puscic sporo nizej Bo tak słąbo sie tu ustawiają ---tu po prostu jest wyczekiwanie ---jest Kiszonka i nie chodzi tylko o KURS ale o Obroty ----

Porównaj GOP jesli chodzi o obroty i a co za tym idzie i KASE JAKA RYNEK WKŁADAŁ na OML pzred i po debiucie GR1 --- do GOP --- a zpreciez DANE przedsprzedazowe IFZ ma lepsze niż GR1 --- wiec o Pitolisz ---aby pitolic --nie majac pojecia o czym pitolisz.

Powiem tylko ze TYGODNIOWY wolumen obrotu 2 tygodnie przed debiutem GR1 NA OML wyniosł 600 K przy obrotach 12 MLN PLN ---- w po debiucie wolumen tygodniowy urosł do 4.5 MLN akcji ---i Obrotów 80 MLn PLN ---- porownaj to z obrotami na GOP----:))

https://imgur.com/a/o9r09zs

TU nie chodzi o jakas spekułe spółdzielnie itp ---Tu jak w wiekszosci gamedevu chodzi o BRAK KAPITAŁU i POPUTU I BRAK WIARY --w sukcesy . ---Kurs 11 bit TO też obrazuje ----JEST na poziomie z 2018 roku Gdy wszedł FP1 ---podczas gdy teraz SAM FP2 jest 3 RAZY wiekszą niż FP1 w 2018 --gdy maja podpisana umowe na GAMEPASS ( pewną nie małą kasa z gier od microstoftu) i ma kilka premier przed sobą łacznie z bardzo intrygującym priojektem 8 o którym nie wiele wiadomo . ------ A ty wyjeżdzasz tu o jakiejs spółdzielni na GOP----:))

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.