Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2024-03-18 o godz. 22:08 prof_wiatr napisał(a):
> A może o Waszym Sunexie?
> Lubię poczytać, tak do poduszki, wtedy szybko zasypiam, z uśmiechem ....
> Proszę, napiszcie ......
A co tu pisać.
Minimum roczne:
11,0800 zł (23-10-30)
Dzisiaj:
11,38 zł
Nie ucieka, to i nie kusi, żeby gonić, na kółka też średnio, a w międzyczasie można jeszcze się pobawić na innych walorach.
W sumie to z przyzwyczajenia tu zaglądam, a nie żeby dzisiaj czy jutro kupić, jak będzie się coś działo, to zainteresuję się w sposób finansowy.