~Szejk

Ostatnio czytałem, że Comp/Elzab zakończył przygodę z Dubajem.

Spółka, której Elzab udzielił 3m Euro pożyczki została zlikwidowana. Podobnie projekt mPlatform - Comp Centrum Innowacji też będzie zaorany. Ciekawe, czy ktoś zwróci pieniądze dawnym akcjonariuszom Elzabu. To przecież ryzykowne, spekulacje, zakupy udziałów pogrążyły kurs akcji Elzabu.

Elzab to nie był fundusz spekulacyjny. Akcjonariusze mają prawo czuć się oszukani. Moim zdaniem.

Akcjonariusze inwestowali w Elzab - firmę produkcyjną a na fundusz dla startup'ów!

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.