Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2024-03-09 o godz. 14:19 ~Jarko napisał(a):
> Kolejny który nie potrafi liczyć przychodu z gier... a podatek vat od 90zł to co? Do tego od każdej kopii nasz marże steam koło 30%. Ludzie wy myślicie że wszystko jest takie proste.. dust jest partaczem bo wydali gre w którą nikt nie chce grać. Raz złowili wydawce bo nikt ich nie znał. Teraz poznali sie wszyscy i nikt juz im kapitalu nie wyloży ani grosza. Plus jeszcze wydawca nie pokrywal wszystkich kosztow inkwizytora.
To.
Jak pisałem w innym wątku, albo może w tym? Inkwizytor byl ufunodwany przez: Inwestora Prywatnego, Akcje i Kalypso. Plus dolicz ile bierze wydawca... na Renovatorze nie zarobili, wyszli na zero, bo może wyrówna się ze sprzedaży koszt wydawcy. Z reszty gier? a co do serum... to zaraz się pośmiejmy