~enrico_palazzo

Może chodzi po prostu o zarządzanie ławką? Duże projekty są ciągle przeciągane na poziomie formalnym (jakieś negocjacje itd), ludzie mogą być w każdej chwili potrzebni bo nie zmontujesz teamu z dnia na dzień, i żeby nie siedzieli bezczynnie to robią te perły… Kasa na koncie jest żeby to finansować, jeżeli tylko rzeczywiście negocjują ten tytuł AAAAAAA+ i hajs z niego pokryje te zabawy to ma to jakiś sens. Gorzej jak po prostu wyprowadzają w ten sposób kasę poprzez te wszystkie firmy zależne i zewnętrzne (ale to też trochę bez sensu bo Zbigniew przytula ładną premię co roku to po co takie podchody?). Tak czy siak, przy takiej komunikacji z inwestorami to inwestowanie w FOR bardziej przypomina kasyno aktualnie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.