~Cygan

Pod wskaźniki np.AD , wolumen dzienny , tygodniowy. Co to jest do 1,6 stoi po 2 tysiące, 1 tysiac akcji - czyli jakąś bieda, dzieci totalne. Mali inwestorzy tracący cierpliwość ustawiają i przepychają się między 1,6 a 1,7 gdzie i tak nikt nie chce kupić bo robią zaporę tylko o tym nie wiedzą bo są mali naiwni i zwykli dawcy kapitału. Którzy stracili na tym pewną kasę a teraz cierpliwość i jak te małpy ustawiają się jedna za drugą zamiast po prostu mi oddać po 1,5 i tak siedzą cały dzień a na konie. Dnia i tak ładują w rulynek te 10 tysięcy sztuk akcji. To wszwidaccw arkuszu. Dużych graczy tu nie ma bo dla kogoś wydać 5 czy 10 tysięcy hak jest inwestorem to dziś jest nic. Obrót można tu samemu zrobić jednym zleceniem za 100btysiecy złotych- śmiech na sali. Już lepszy ci game tam przynajmniej gra automat funduszy ktore wtopily kasę jak zawsze

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.