~xyx

Dnia 2024-02-29 o godz. 19:33 ~Wrocek napisał(a):
> nie wiedziałem ze waloryzacja uwarunkowana jest jeszcze zapłata 5% od waloryzacji , dziwne

-tez juz byłesCzłowieku w jakim Ty świecie żyjesz, każdy prywaciarz ,który cos produkuje i chce sprzedać na rynku szybko ,musi zapłacić prowizje temu ,kto od niego kupuje . To są tzw pieniądze pod stołem. Ja jakbym nie płacił prowizji to by mi produkty rolne zgniły, nic bym nie miał a tak ja mam i oni mają ,tak samo jest z firmą ZUE , jak nie chce firma zapłacić prowizji , to niech idzie do Sądu a w Sądzie też się wnosi opłatę 5% od wartości sporu i to trwa nawet 5 lat . A w Sądzie, Sąd może zasądzić zamiast 90 mil zł tylko 50 mil. zł., więc takie sprawy załatwia się pod stołem i szybko i dwie strony są zadowolone.
To jest dla mnie ważna wskazówka , jak myśli niektóre społeczeństwo i będziesz ujęty w badaniach i wyjdzie procentowo ile jest takich osób.
Tak samo zastosowano w badaniach ostatnio w wyborach do Sejmu , ktoś wpadł na pomysł aby PSL i 2050 zmieniła nazwę na trzecią drogę i z rachunku prawdopodobieństwa wychodziło ,że na 100 osób, jedna osoba kupi tą nazwę i zagłosuje. Przewidziano ,że do wyborów pójdzie około 20 miliony osób, jak na 100 osób kupi 1 osoba ,to jedną osobę pomnożyć prze 20 miliony , daje to 2 miliony osób t.j. w granicach 9% więcej poparcia i dlatego liberałowie wygrali wybory.

Już Niemcy ogłosili przetarg na nazwę partii na przyszłe wybory ,bo trzecia droga będzie spalona więc potrzebna jest nowa nazwa. Byleś już wiosną - byłeś, Nowoczesną- tez już byłeś . Trzecią drogą tez juz byłeś a na następne wybory szykujemy Ci nową nazwę partii tez ją kupisz

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.