~kz27

Dnia 2024-02-27 o godz. 09:56 livermoregpw napisał(a):
> Ja nie do ciebie pisalem, na luzie, spokojnie

Livermoregpw, z Twoich wpisów wynika, że stosujesz Stop Losy, ale ciekawi mnie strategia abc.
Z jego wypowiedzi wynika, że im niżej kupi, tym lepiej. Wygląda na to, że facet stop losów nie stosuje.
Czy taka strategia „im niżej, tym lepiej” nie doprowadzi go kiedyś do bankructwa?
Do wyzerowania rachunku? Można podać wiele spółek, których kurs zjechał do kilka groszy i które zostały usunięte z giełdy.
Wiele z nich po prostu zbankrutowało. Poszło do piachu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.