~Qbq

Moim skromnym zdaniem kar dla dla konsorcjum nie będzie ;)
Będzie za to waloryzacja oraz być moze roboty dodatkowe ...
Dlaczego?
Wystarczy poczytać ostatnie wypowiedzi wiceministra Malepszaka z Ministerstwa Infrastruktury (na kilku portalach są z nim rozmowy)
Wynika z nic jasno, że:
1. PKP nie miała wyspecjalizowanej kadry oraz miała i nadal ma niedobory kadry specjalistycznej
2. Kadra zarządzająca PKP sie po wielokroć zmieniała w ciagu ostatnich lat
3. Kadra zarzadzająca PKP nie potrafiłą określić właściwych działąń przy tym kontrakcie

Zatem nie tylko to że nie było kasy powodowało to siedzieje dziś z tym kontraktem, ale ze strony PKP nie było własciwego prowadzenia kontraktu.

To ja sie pytam kto tu komu kary może wpakować ;)

Ps. ALe skoro jest tak źle to przyjmuje zapisy na odstąpienie pakietó alkcji - dziś za 1,1zł za szt - zapraszam rozżalonych

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.