Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dodatkowo wyjaśniam:
Jężeli ktoś chce zamknąć starą S to musi kupić nowy kontrakt i jeżeli sprzedaje mu go ktoś otwierający nową S to tym samym wchodzi na jego miejsce i LOP pozostaje bez zmian.
Jeżeli ktoś chce zamknąć starą L to musi sprzedać nowy kontrakt i jeżeli kupuje go od niego ktoś otwierający nową L to wchodzi na jego miejsce i LOP też pozostaje bez zmian.