Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
A tu się nie zgodzę jest coś w naszym Lopie. Kierunek po nie trudno ocenić ale jak rośnie lub spada o kilka tyś często coś się mocnego szykuje.
Na wszystkich rynkach idealny raj i optymizm by zakończyć to za kilka dni mocną korektą. Nvidia to taki jakby ostatni akcent i do tych wzrostów.