Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nawet jak nie będzie, to co to zmienia na obecnym poziomie???
Ci co choć trochę mają oleju w głowie wiedzą, że aby sprzedać sporą liczbę akcji to trzeba najsampierw wywindować kurs na odpowiednio wysoki poziom i wówczas pomalutku wyrzucać, ale nie tak na rympał, od razu......pomalutku, by nikogo nie odstraszyć.
Dobrze jest też odbierającego (rynek) czymś zanęcić, jakimiś obiecankami czy innymi dyrdymałami o rychłej potędze ekonomicznej spółki w ramach innowacyjnego projektu na skalę światową a nawet kosmosu....:))
RESUME:
Gdyby komuś z grubszych posiadaczy walora przeszło przez myśl zarobienie mega kokosów i ustawienie się do końca życia po sprzedaży akcji P24, na początku będzie zmuszony znacząco podbić kurs, a więc póki tego nie zrobi, zupełnie nam tu nic nie grozi, ani stanie się z dnia na dzień nędzarzami (spółka póki co realizuje podstawową działalność), ani straszny ból głowy od nadmiaru gotówki z tytułu skeszowania akcji gniota (pompy póki co też na horyzoncie nie widać)....hehe