bialoczerwony1972

Koszty zatrudnienia będą rosły pod większe zlecenia. Zanim ich nie dostaną nie wykonają i nie zaksięguje cudów nie będzie. O ile znowu nie wyskoczy strajk czy inne cuś. Naprawdę mogliby poprawić RI poinformować rynek o realizacji strategii co się udało co nie, dlaczego przełożono IPO na głównym, czy w ogóle je planują i ew. w którym roku. Co z IP? Wiadomo, że zdjęcia do Halny" mają ruszyć w tym roku, ale 1 połowa czy raczej 2. Jeśli pierwsza to czy premiera jest możliwa w 2025, jeśli nie to czy 2026 wchodzi w grę. Ta giereczka o PJ już powinno chyba być wiadomo czy będzie dostępna w sprzedaży w 2924 czy raczej 2025. Tu nie ma nic, nie pod co rosnąć tyle, że na koniec każdego W jakiś zdesperowany fund

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.