Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Autor: ~Muminek [176.102.90.*] 2023-12-14 08:51
A na jakiej podstawie uważasz, że kurs może pójść jeszcze niżej ?
Od około miesiąca porusza się w zakresie mniej więcej 32-34 grosze. Akcje są wyzbierane.
Jedna możliwość jaką ja widzę, żeby zeszło poniżej 32 groszy, to tuż przed odpałem w górę. Wtedy być może zaniżą jeszcze bardziej kurs, żeby zebrać ostatnie akcje od zdesperowanych. No właśnie "być może", gdyż szansa na taki rozwój wydarzeń jest raczej mała.
Druga możliwość, to zakończenie w grudniu projektów (każdy inwestor wie, o które chodzi) i brak jakiejkolwiek informacji o tym ze strony spółki na przełomie roku (może tak być). Wtedy nie wykluczam, że niewielka część osób z akcjami się znowu zirytuje i coś tam sprzedadzą. Jednak znowu uważam, że szansa na taki rozwój wydarzeń jest niewielka. Akcje raczej są już w "silnych rękach".
Sprzedawać tak w dołku akcje to trochę głupio :-)