~gonzozzanzibaru

psl własnie wpada w buty PiS . Tamci nawet nie ukrywali ze chcieli nacjonalizacji firm i zajecia dla swojej rodziny na państwowym. W przypadku psl zaskoczenie pełne a moze powrót do tradycji? Rozumiem ze do tej pory A4 nie działała a madeje tylko golili hajs. Rozumiem takze ze minister finansów tylko czeka zeby sypnąć hajsem na remonty bo jak widac rozdaje kase i kazdy moze zgłaszać pomysły. Przejęcie Lotosu przeprowadzone wzorcowo to teraz czas na Stalexport. Wszystkie transakcje do analizy ale w sumie po co . Patrzeć i podziwiac dlaczego banan jest bananowy . Własnie miesiąc miodowy minął a my nadal płyniemy w wartkim strumieniu pachnącym korupcją . Koncesja tylko jak prezes będzie z psl na papierku a kosztami najlepiej samorządy obciążyć . Z paliwa to idzie na premie dla wybitnych fachowców a na remonty niech sie składaja z mandatów. Do tego zakaz 60 i fotoradar oraz odcinkowe i te psychole z naklejkami swojej twarzy szukające wszędzie problemów Koreczki tez sie przydazą bo jak cos działa to trzeba zrobic tak zeby nie działało.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.