~Marek

Taaa na innogene ta sama narracja była szczepionkę na covida mieli już gotową haha to samo co tu terapia już za chwilę .. ta chwila jest od lipca do lipca następnego roku już od 5 lat haha.. i tam podbili na 90 i zjazd na 2 złote a szczepionki nikt nie widział haha .. i tu to samo .. opłacili ich bo nikt tego nie rusza .. muszą coś robić .. żeby naiwnych trafić .. jeszcze ci bezczelnie wątek odświeżą że dobra spółka bo każdy źle pisze bidulki .. fakty jakie są każdy widzi ..

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.