~vvv

Dnia 2024-02-07 o godz. 10:59 ~dr napisał(a):
> PZU SKUPIŁO JUŻ 19 310 213 AKCJI STALEXPORTU .A TY ROBISZ ZA WIOSKOWEGO WIADOMO KOGO

wkleiłeś ten wrzask już tyle razy, po co? status forumowego "wioskowego wiadomo kogo" dawno już osiągnąłeś, po co znowu wrzeszczysz o tym, co widzisz w lustrze? te twoje "sensacje" jakoś nie wzbudzają tu entuzjazmu, "dr", oczywiście nie potrafisz nawet podać ich źródła, jeżeli to nawet prawda, zmiana jest marginalna a ty wciąż ośmieszasz się, znowu pytam po co zawalasz to forum wrzaskami bez sensu? cieszy cię fakt, że już jest bezużyteczne dzięki tobie? poczytaj na https://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta i sprawdź ile zasad cywilizowanego zachowania wciąż łamiesz, masz z tego jakąś chorą przyjemność czy aż tak "musisz"? te twoje wygłupy to "praca" czy jakiś chory 'kult Stalexportu"?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.