Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Witam,
Niestety zarzucamy innym to w czym sami niedomagamy,wg Pana agenci hmi sa slabi , zakłamani i co tam jeszcze..a ja sadze ze sie Panu nuie udalo odniesc sukcesu w hmi i to co Pan teraz robi,upokarzajac siebie jest na to dowodem.
W 2005r gazeta ubezpieczeniowa opublikowała kilku stronicowy artykuł "Eventus i kot czylo bezpieczna emerytura" tam mozna przeczytac ile wynosily zyski.
Podzrawiam
Panie zielony z zazdrosci