~Romek

- cały pickup poszedł a nadal leci - pisanie o obserwatorze wygenerowało popyt to wywalili, teraz obroty tragedia - źle przeczucia: prezes większość zysku idzie na koszty zarządu (mała spółka a wypłacają sobie miliony złotych, więc widać że nie szanuje spółki i akcjonariuszy) - jakieś dziwne wpisy tutaj i jak poszukasz w necie dochodzące z wewnątrz spółki (może to spam ale jest pisane) - sponsorowanie gali MMA (choć chyba samo organizują) nie ma związku z działalnością a na pewno kosztuje krocie (prezesowi zależy bardziej żeby się pokazać, być może wśród takich osób się obraca, bo wygląda na przypadkowanego) - najważniejsze to że spółka nie tłumaczy spadków, takie coś widziałem na wielu cudownych spółkach na new connect a potem jebbniecie, np gamivo że 195zl na 15zl bo zwyczajnie porobili mniejszościowych chociaż spółka super- - więc lepiej unikać takich gdzie niby pięknie a mamy totalna anomalie Ostatni raz się wypowiadam, napisalem bo wcześniej tutaj gadałem. Ale tyle spamu teraz że nie wiem czy ktos pamięta. Wszystko to są moje subiektywne odczucia.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.