~AI

Dnia 2024-01-16 o godz. 10:47 ~Kubek napisał(a):
> No coś już odbiło, teraz tylko info lub wyniki albo duży popyt spekulacyjny podniosą papier

przyjdzie czas na infa.............wdrożenia komercyjne opracowanych przez Spółkę rozwiązań są w trakcie realizacji - planowane uruchomienie jeszcze w styczniu - tak podała spółka w komunikacie > https://infostrefa.com/infostrefa/pl/wiadomosci/47337841,quarticon-sa-1-2024-zakonczenie-projektu-badawczo-rozwojowego-ai-stylista-modowy

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.