~drit

Ignorować należy propagandę nieistotnych pozorów. To kolejne ogłoszenie świadczy, że rekrutacja do tego projektu nie idzie zbyt dobrze, bo przez już dość długi czas jeszcze nie znaleźli tych pracowników / doktorantów, czemu nie ma się co dziwić - około 3000 EUR to słaba stawka dla inżynierów oprogramowania, a tu raczej potrzeba ludzi z wiedzą i umiejętnościami z kilku dziedzin, którzy zwykle znają swą wartość, więc firma powinna oferować wyższą stawkę dodając od siebie, a nie liczyć tylko na pracę gratis z grantu.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.