mizer

Wbrew usilnym próbom przekonania wszystkich przez zwolenników MPT, rynki wcale nie są sprawne a inwestorzy idealnie logiczni. Zastosowanie ma to zwłaszcza na małych podmiotach, które latają pod radarem funduszy (zbyt mało akcji na wolnym rynku by te mogły zbudować sensowne pozycje) oraz nie zbyt widoczne przez laicką ulicę. Stety / Niestety ale ta nieefektywność może trwać latami. Na plus, bo inwestor który inwestuje na długi termin ma sporo czasu na zbudowanie pozycji, na minus bo psychika może oberwać gdy wycena stoi w miejscu gdy cały rynek rośnie.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.