~Maciej

Wiecie co to znaczy, jeżeli po takim spadku na ogromnych obrotach kolejne dni to brak wyraźnego odbicia i to na niskich obrotach? Nie jest nawet wstanie pokonać trwale poziomu 420. Drugi dzień już testuje ten poziom od dołu. Jedyny pozytyw, to że na Dino nie widać luk spadkowych - to znaczy, że są jeszcze ludzie, którzy uważają, że warto w tę spółkę przy takiej cenie zainwestować. Ale jak widać takich ludzi na dzień dzisiejszy brakuje powyżej 420 zł.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.