Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2024-01-13 o godz. 23:23 ~Precztrollu napisał(a):
> Dziękuję że tak dbasz o nas akcjonariuszy bo rozumiem że jesteś dobrym Samarytaninem który nas przestrzega żeby nie kupować a najlepiej sprzedać wszytko jak najszybciej bo zaraz będzie po 2 zł. Robisz to z bezinteresownej miłości do nas bo sam akcjonariuszem nie jesteś przecież. Takie mądrości nam opowiadasz bo nie umiesz czytać angielskich raportów czy wujek na imieninach cię oświecił?
gdybyś tu gościu miał akcje i tracił szybko byś się opamiętał i nie dawał pieniędzy w szambo, skoro okazja kupuj akcje carsyfa