~J-23

Dnia 2024-01-09 o godz. 10:48 cmpunk napisał(a):
> Dnia 2024-01-09 o godz. 10:42 ~J-23 napisał(a):
> > Dnia 2024-01-09 o godz. 09:55 ~ktoś napisał(a):
> > > Oby trwały, bo jajko idzie znieść z tej stagnacji:-)
> >
> > Taaaaaakkkkk
> > i już chyba ? po ruchu ,....
> > Już chyba ze 100- razy pisałem , żeby przy każdej podbitce (nawet tej najmniejszej) korzystać z OKAZJI !!!!!
>
> Tak scettuś. Ty już 4 razy skorzystałeś. Teraz czekamy na efekty ;-).

Taaaaakkkkkk
Tak wc**** , tak .tak wcpunk 

ciągle te twoje obsesje covidowo-szczepionkowe, ........
jak tak cię to mocno interesuje to powinieneś słuchać (pilnie) zeznań przed komisją śledczą 'dowodzoną' przez kierownika basenu (tzw. komisja kopertowa*) zeznaje tam właśnie EXPERT krajowy ds. chorób zakaźnych

Ps.
A ja właśnie sprzedaję z 18 - 20% ( po 6,63) zyskiem 4 Mass

--------------------------------------------------------

( * ) ciekawe czy powołają też na świadka tomasza g. ps. Kopertnik ze SZCZECINA

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.