Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Myślisz, że spółka która ma problemy z dostarczeniem na czas raportów rocznych, za co jest zawieszana w obrocie, a później składa kolejne błędne raporty, będzie w stanie dopilnować aby wniosek o dotację, w którym liczy się każdy przecinek, nie wspominając już o ocenie stanu faktyczne podoła temu zadaniu? Oby! Te dotacje to nie jest loteria, są bardzo konkretne i jasne wytyczne i ściemnianie jak tutejszemu akcjonariatowi, typu bo my byśmy chcieli lub zamierzamy lub planujemy nie przejdą muszą być konkrety.
A co do tych dwóch milionów zysku operacyjnego to możesz je smiało sobie odliczyć bo pochodziły one ze sprzedaży prądu, który nie został rozliczony na bieżąco i został własnie potrącony teraz w kwocie umowy datio in solutum na prawie 7mln pozostałe niecałe 6 mln zostało zagwarantowane wekslem. Ale tak jak napisałeś o to, to bym się akurat najmniej martwił bo znowu mogą coś sprzedać lub zastawić.