Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Jakby miało być takie info to już by było. Od odwieszenia przemieliło się prawie 20 mln akcji i co było jakieś info ? Ktoś to kupił czy było to tylko sztuczne wywoływanie popytu ? Jakby to ktoś kupował to już byśmy wiedzieli bo to prawie 20 procent wszystkich akcji. No chyba że 10 tys drobnych pokupowało sobie pakiety to wtedy ok. Tutaj wychodzi na to że żaden poważny inwestor tego nie kupuje bo wielu się na tym przejechało. Było już na forum kilka wpisów jakie to piękne kółeczka wykręcili także tylko tego można się tu spodziewać. Każdy kto ma te akcje po kilka i kilkanaście złotych został poprostu przez spółkę zwyczajnie oszukany a knf i giełda zamiast wymusić od głównego odkupienie wszystkich akcji po cenie z ipo niespodziewanie odwiesiła notowania żeby spekulanci mogli pograć i ktoś na prowizjach zarobić. Tak to widzę i czekam aż pojawią się zaraz ataki inwestorów albo wątek zostanie zapchane przez milion wątków wybitnych zapewne inwestorów.