Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
niby tak, ale to wg prawa to tez Twoja spolka i masz prawo wiedziec chociazby na co przelewaja cokwartalny zysk, bo potem sie okaze ze mialy być badania rozwojowe, a jak zapytasz jakie to wielkie oczy i zaslanianie się umową.
mało to było takich kwiatkow na gpw jak np. simfabric gdzie produkowali espi a potem nie wypuszczali zadnej gry, to jest jawny przewał i ludzie wypuszczajacy takie espi powinni ogladac swiat zza krat.