~cercio

Jutro mija 55 tygodni bessy czyli 13 miesięcy a 89 tygodni czyli 21 miesięcy minie w lipcu.Tam będzie podwójne dno a przez ten czas do lipca będzie zagranica pakowała nasze akcje taczkami.Dlatego dolar i euro podskoczyły bo jakby były po 2 i 3zł to nikomu z zagranicy nie opłacałoby się wchodzić na GPW.Jak wejdą to złotówka się umocni aby po wyjściu z naszej giełdy,na szczycie hossy mogli odkupić swoje waluty taniej niż sprzedali.Dlatego przesunęli termin wejścia do strefy euro aby dać czas naszej złotówce na to aby się umocniła bo nie będzie nam się opłacało wejść do strefy euro przy kursie 4zł za euro.Proste?

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.