Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Obserwując to co tutaj od dłuższego czasu dzieje się uczulam akcjonariuszy o słabych nerwach
To spółka warta takich ,jak kilku manipulatorów tutaj mieszających.
Patrząc na niektóre-zupełnie niezrozumiałe ruchy ,oraz brak reakcji Zarządu -,a nawet brak kontaktu z nim trzeba zrozumieć oburzenie większości uczciwych akcjonariuszy !
Choć sam od dłuższego czasu posiadam pokazny pakiet , to już rozrzuciłem go w kilku zleceniach do wyzbycia po kosztach ostrzegając innych i bynajmniej ja opuszczam tutejszą szulernię .
A co Wy na to ???
Ps. Tylko proszę bez pajacowania cwaniaków wypisujących o tzw. "leszczach" ,peroniaŻach (żenada) i tym podobnych..........udowadniających swoje prostactwo !