~abc

Dnia 2023-12-14 o godz. 11:26 ~dżepetto napisał(a):
> co do knf to bardzo sie dziwie że PIS nic tu nie zmienił , i nie zwiekszył mozliwości jego działania - bo w takiej formie to jest totalnie nieudolny urząd . obecni rządzący , przed laty nic nie zrobili i teraz tez nic nie zrobią to ludzie z g ę... ą pełną pustych frazesów - jeśli ktoś wierzy ,że oni sie zmienili - jest w błędzie , po za tym max 2 lata bedą rządzić . powodzenia

Bez przesady, tylko 2 lata im dajesz? Nawet jak by rządzili przez najbliższe 20 lat to nie ukradną tyle co PIS przez ostatnie 8 lat.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.