~S_Holmes

Dzisiaj ukazał się raport DM BOŚ dotyczący opublikowanej przez spółkę ACTION informacji o przychodach i marża zysku brutto na sprzedaży za listopad 2023, cytuję:

"Wczoraj w ciągu sesji Action opublikował wstępne dane dotyczące sprzedaży oraz marży zysku brutto na sprzedaży za listopad. Przychody skonsolidowane grupy Action wyniosły 254 mln zł (wzrost o 8% r/r) natomiast marża zysku brutto na sprzedaży wyniosła 7,7% (+0,1pp mdm/-0,1pp rdr).

Przychody Action narastająco za styczeń-listopad wyniosły 2,271 mln zł (wzrost o 6% r/r), natomiast średnioważona marża brutto na sprzedaży w tym okresie wyniosła 7,9% (+0,4pp rdr)

Oczekiwany wpływ: Neutralny. Nie wykluczamy, że raportowana marża okaże się finalnie wyższa od marży wstępnej tak jak to miało miejsce w poprzednich okresach."

***
Źródło: https://bossa.pl/analizy/wsparcie-pokrycia-analitycznego-gpw#action

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.