~DataWalk53

Jeśli już to jesteś dyletantem a nie deletantem. To czemu Komenda Główna Policji nie korzysta z prywatnych chmur? To samo tyczy innych klientów DW. Czemu jednak wybrali DW? Sam sobie odpowiedz. To że spółka popełniła błędy to wiemy. Teraz skupia się na dużych graczach. W lejku sprzedażowym mają już 45 mln dolarów. A na dniach pojawi się mega kontrakt z jednym z największych banków świata oraz drugi z Kanada to sytuacja zmieni się diametralnie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.