Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Dnia 2023-12-02 o godz. 16:33 ~Kuba napisał(a):
> Mi się udało sprzedać wszystko przed wynikami. Tylko dlatego że kiedyś już podobnie umoczylem i nie chciałem ryzykować.
Ja też sprzedałem tylko o wiele za wcześnie po 7,6 zł póżniej kurs poszybował ponad 14 zł i byłem zrozpaczony że tak tanio oddałem, ale teraz wszystko wróciło do normy bo kurs spadł prawie o połowe.