~witam

przypominam tylko ze przecena byla gwaltowna i napewno emocjonalna debiut tej spolki to ten wlasnie palacy okres.
to bylo pewne ze wartosc zejdzie do nominalnej.
mysle ze juz warto zbierac po trochu, ale oczywiscie stop loose ustawic sobie na jakies 60% bo to jest wkoncu NC.
najlepiej kupic i zapomniec. pewnie teraz ci co kupili to licza na szybki zysk, dlatego jeszcze jest szansa aby sie wartosc obnizala.
na NC nie wchodze wiecej jak 1promil. choc juz z niektorymi spolkami zlamalem ta zasade. tutaj tego nie wezme nawet polowe promila, bo wg mnie po chamsku dodrukowali papiera, takze mysle ze to bedzie fajna groszowa spolka i byc moze do samego konca.
pozdrawiam rozsadnych

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.