Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
Nie chca brac,wiec wyniki raczej na pewno kiepskie.Najgorsze jest to ,ze przestrzen do spadkow jest relatywnie duza.
Gdyby ustawili 11,50 na parenascie kilo oddam bez żalu. Widze potencjal na innych walorach(maja co odrabiac).Ta spola jest odporna na kryzys ,ale niedpowiednia na czas wychodzenia z kryzysu.
Banki za pare miesiecy beda odjezdzac po 100-200% ,nie mowiac o tych papierach,ktore przeceniono o 90% bez powaznych ,fundamentalnych powodow.
Bryndza na przyszly tydzien.