akcjo

domexbud ? 52 tyś akcji to daje 250 tyś gotówki nie sądzisz że to troche mało żeby w to wejść ? licząc średniego gracza po 50 tyś pln to daje jakieś 2-3 osoby max :) przy pełnym obrocie :) a co do EPI to jakoś sobie radzi :) widze że na forum bankiera jest coraz więcej osób pracujących w spółkach giełdowych ( a już o wiele więcej takich co mająkogoś pracującego w tych spółkach ) jeszcze troche i kazdy będzie gdzieś pracował lub znał kogoś kto gdzieś pracuje i całą analizę fundamentalną i techniczną będzie można do kosza wywalić :) ale skoro na starszych ( zachodnich /wschodnich ) giełdach do tego nie doszło myślę, że nie bardzo ci uwierzę :)

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.