~Max

Gdzieś tu kiedyś wstawiałem aktualne i planowane inwestycje które pojawiły się ostatnio w komunikatach / raportach:

- Osiedle Lotników etap 3 - Interbud Construction - 35 lokali + 2 usługowe - prawie wszystkie lokale zarezerwowane lub sprzedane
- Osiedle Lotników etap 4 - Interbud Construction przy ul. Urbanowicza
- Osiedle Twins Garden w Wólce - osiedle 8 domów w zabudowie bliźniaczej
- Inwestycja mieszkaniowa Kalinowszczyzna 80/82 - 3300m2 PUM
- Inwestycja mieszkaniowa Relaksowa - Interbud Apartments - 3500m2 PUM
- Inwestycja mieszkaniowa w Warszawie Konduktorska 6 - spółka zależna Rupes

plus do tego dochodzą udziały w projekcie:
- Zacisze Wilanów - Warszawa - osiedle 24 domów jednorodzinnych w cenach od 2,3 mln zł za sztukę

do tego, jeśli dobrze pamiętam,
- grunty w Zamościu pod deweloperkę
- bardzo duża ilość ziemi na Felinie w okolicy Osiedla Lotników (w tym ostatnio zamiana gruntów z miastem Lublin)

I na pewno coś jeszcze, do czego nie dotarłem. Zgadzam się, że wycena jest obecnie dziwna.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.