~Mikołaj

Aby było jasne: kibicuje porozumieniu i uważam, że w interesie każdego posiadacza akcji jest do niego przystąpić. Natomiast nie bardzo rozumiem "hejt" że tylko 10 osób wpłaciło kasę. Po pierwsze info o danych co do wpłaty było 1 - później już tylko odwołania do tego jednego (serio taki problem powtórzyć informacje przesłane ludziom?). Po 2 - skoro łatwiej jest aby tylko duzi byli formalnie w porozumieniu (no bo jest rzeczywiście tak łatwiej) to mali poczuli się niepotrzebni albo potrzebni do składki. Nie fajnie to brzmi, ale przekaz uproszczony był taki: zamierzamy formalnie tylko dużych bo jest tak prościej, ale kasę niech dadzą wszyscy. Po 3 -rozłożenie kasy proporcjonalnie do udziału akcji w porozumieniu. Jest różnica między gościem który włożył w spółkę 5 tyś albo 2 tyś złotych a tym który włożył w nią 50tyś złotych. Jeszcze raz. Porozumienie robi świetną robotę i to jest ogrom pracy kilku osób tak naprawdę dla dobra wszystkich posiadaczy akcji. Rado (i piszę to z całą sympatią, naprawdę) - jesteś butny, sam wiesz jak krzyczałeś i jak pomyliłeś się mówiąc o spółce. Może masz takich charakter i sposób przekazu ale takimi tekstami z sarkazmem i pretensją nikogo nie zachęcisz do wsparcia porozumienia. Trzeba do znudzenia powtarzać dlaczego warto porozumienie wesprzeć, natomiast powyższe teksty tylko odpychają.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.