~123

więc może być że zniknie z NC i się skończy , problem będą mieć tylko posiadacze akcji bolesne ale realne ! te jełopy nic nie robią dostali FDA i szumnie zapowiadał Mędrala że testują system od Brazylii po całą Europie i Azję i co ? jego już nie ma ,a spółka ma tylko straty i żadnych efektów z tych testów nie wynikło czyli po ludzku PIACH !! czekać spokojnie na upadłość w tym temacie ?
a Ty drit jak masz taką wiedzę z wewnątrz spółki na ich rażące zaniedbania i przekręty to zgłoś tę sprawę do [prokuratury wielu tu uczciwych akcjonariuszy Cię poprze zanim jeszcze działają bo jak ogłoszą upadłość lub sanację czy inne krętactwa to będzie po temacie Winnych jest wielu i rażące lenistwo krętactwo powinno być piętnowane !! od FDA i z 28 czerwca gdzie kurs podbito do 58 gr zostały tylko wspomnienia, a spółka ma genialne produkty tylko ludzie mają inny cel niż legalne zarabianie na produkcie

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.