~Nowy

Prawdopodobnie niekończący się boczniak od 10 zł. przy kryzysie do 20 zł. w porywach i oczekiwaniem na zwrot kosztów oraz pomysły spółki na dalszą działalność. Niestety to nie malowany film "Chłopi" - też produkt zdecydowanie artystyczny, mniej komercyjny, a jednak przyciąga liczną publikę do kin. Niezwyciężony przyciąga nielicznych i ci są usatysfakcjonowani. Szerokiej rzeszy graczy nie przyciągnie prawdopodobnie nigdy. Będzie kapało, jak woda z zepsutego kranu, monotonnie i być może bardzo długo z zanikami i odkrywaniem na nowo przez kolejnych fanatyków szukajacych czegoś ciekawego innego.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.