Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.
jak rynek się ożywi a restrukturyzacja się uda i nowy rząd poprawi coś dla branży to tutaj ile jest realne w następnym roku ??
pewnie zatrzymają też ten szalony wzrost płacy minimalnej ?
30 ? 40 ?
czy mi się tylko zdaje bo widzę od 2 tygodni że, tutaj niektórzy dokupują akcje po tej cenie, która wydaje się być atrakcyjna ??