~maro66


"... pozwala trzymać kurs na małej zmienności", ok jak by szedł na dół, ale po co non-stop blokować wzrost.
Dzisiaj pojawił sie jakiś tam popyt i mamy blokadę 400 sztukami i kolejne 400 sztuk. PO co????.
Przez te wszystkie lata nazbierało mi się tych akcji, jestem cierpliwy, nie potrzebuję tak naprawdę tej kasy (na teraz), ale przestaję się dziwić tym którzy wywalają jak tylko mogą

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.