~ceband

Autor | asp [77.114.17.*] 2008-10-24 13:23 Zobacz wątki dotyczące Ruch
Zobacz profil Ruch
Dziwna cisza - albo przed wodospadem, albo gejzerem.
FW20: RSI na H1 ma wartość ok. 18. Tworzy ze styczniowym poziomem wsparcie i podwójne dno.
Wóz albo przewóz - dokupiłem akcji (uśredniłem, jak kto woli) i oddalam się na weekend. Nie bez obaw.
Trzymajcie się!


ASP 3 pytania na które być może nie odpowiesz, liczę się z tym ale je zadam.

1. Czy na akcjach ustawiasz stopy? Jeśłi tak to jakie kryterium? Założona strata procentowa? Czy może poniżej najbliższego wsparcia? Ile poniżej wsparcia?

2. Czy dobierałeś akcje z w20 czy z poza w20?

3. Czy liczysz na odbicie krótko-średnio terminowe? Jak długie? Czy raczej na długi termin 2-3 lata? A może i to i to i zamerzasz za wzrastającym kursem podnosić stopa?


Jestem poprostu ciekawy jaką strategię przyjmuje fachowiec, za którego Cie uważam.

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.