~Goto

Bawia mnie takie posty. Pisanie bez sensu tego samego od kilku tygodni, że dolar bedzie spadal. 2,5 ze spadnie, 2,6 ze spadnie, zaraz bedziemy miec 3 zl. Wiadomo że w koncu spadnie, w kosmos rósł nie będzie, a wtedy przewidzieć reakcje łatwo, bedzie sie rozpisywał taki jaki to mONdry jest i wszystko przewidzial. Zalosne.
Ludzie jak cos sie pisze to potem trzeba przyznac (chocby tylko przed soba), ze sie popelnilo blad i nie pisac tych samych bzdur cały czas.
Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.