~relaxis

TAKA DOLA NAS LESZCZYKÓW!
ZAPATRZONYCH W KREZUSIKÓW.

Patrząc jak tu wszyscy w gorze,
Płynie leszczyk w mroku, na dnie,
Myśląc: hmm...,hmm...,hmm...
Może jutro... będzie snadnie.

W nocy nie śpi - fantazjuje.
Duma,liczy, kombinuje,
Tam coś doda, tu podzieli.
Czasem w czółko też się zdzieli,
-Przeca wim to łod Nedzieli!

Nagle krew uderza w skronie,
Znów wychodzi łeb w ogonie...?
W łzawej ciszy załapuje...,
I... rączuniom... next..., next..... banieczkę minusuje.

Teraz to już w duchu pluje,
Teraz to już se główkuje:
-To przez FORUM naganiaczy,
-Ciągle jestem w dna rozpaczy.!

Ale teraz... sam wie wszystko...
Pewny,zwiewny, w glacy burza!!!
Wiec na sesyję się wynurza.

A tu rekin mknie cichutko.
Patrzy...,
-Oooo ! znów od rana jest milutko.:)
-Leszczy całe stada w koło.
-Hi, hi, dzisiaj będzie tez wesoło.

Hmm.., kogo dzisiaj se pożremy?
Od ARTERII trza się wbić,
Aby leszczyk zaczął gnić.
Potem MEWA co dryfuje,
Niech od dzisiaj już nurkuje,
I to ECHO co mi ciągle lata,
Ze niby Byki kolną enefiki.

Raz, dwa , trzy...
Tysiąc leszczy na wieczne sny.
Cztery, pięć, sześć...
I ciągle mam co jeść.

Tak jest ta: ciężka... "mokra"... praca,
A wsio bez kszty moralnego kaca.!

Każdy szybkie fitu-miku,
Byle tylko nie paniku!
Bessa wessa, Hossa koło nosa...

Tak tym kołem i matołem kręci ONA,
Ta Pani, co wiecie..., wiecie....,
Ona... ona czysta jest jak łza,
Niby bosa,
A w ręku kosa.!!!

CDN ...
Mariusz S z Gdanska wszystkie prawa zastrzezona włacznie z prawem do strat na giełdzie...

Dodaj odpowiedź

Temat postu jest wymagany. Temat postu może zawierać min. 2 znaki. Temat postu może zawierać max. 72 znaki.
Treść postu jest wymagana. Treść postu może zawierać min. 2 znaki.
Pole Autor jest wymagane. Pole Autor musi zawierać min. 2 znaki. Pole Autor musi zawierać max. 30 znaków. Pole Autor może zawierać tylko litery, cyfry oraz znaki _ i -.

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją... Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.